DEMI STUDIO

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk realizujeme na strojích zn. Roland Pro II 545 EX a Mimaki JV33-160. Jedná se o profesionální čtyř, resp. šestibarevné piezoelektrické solventní tiskárny, které se vyznačují velmi kvalitními tiskovými výstupy. Jako jedna z mála firem využíváme k tisku pouze originálních inkoustů, jakož i profesionálně nastavené ICC profily, kdy dosahujeme při tisku věrohodnějších výstupů. Současně životnost tisku při použití originálních inků je daleko vyšší, než při využití alternativních.

  • Grafiky na dopravní prostředky a výlohy, kdy využíváme kombinace samolepících fólií a digitálního tisku. Jedná se o technologii řezané reklamy, která je založena na vyřezávání písmen nebo tvarů do speciálních samolepících fólií. Tyto se následně aplikují na dopravní prostředek společně s digitálními tisky (fota), které opatřujeme UV laminací z důvodu mechanického poškození a barevnou stálostí proti UV záření. Dle konkrétního požadavku zákazníka na trvanlivost provedeného polepu určíme nejvhodnější řešení.

  • Na zadní či boční okna používáme certifikovanou okenní fólii (dírkovanou), kdy je vidět ven z vozidla, když vnější strana je opatřena reklamním motivem.

  • Reklamních poutačů, kdy tisk provádíme na PVC samolepicí fólii, kterou opět opatřujeme UV laminací a lepíme (kašírujeme) na PVC tabule, dibond atd…

  • Reklamních bannerů, kdy tisky provádíme na bannerovinu (plachta), následně opatřujeme zahnutím a očky, případně tunýlky pro uchycení k pevným částem. Jedná se o vysoce efektivní prezentaci firmy, kdy můžete během velmi krátké doby reklamu sundat, a poté pověsit na jiné místo.

  • PVC samolepek, kdy provádíme tisk na PVC samolepící fólii s následným obřezem kolem vytištěného motivu. Vytiskneme a provedeme ořez jakéhokoliv tvaru.